Üye Firma Avantajları

Müşteri Desteği: TBS Kurumsal geniş müşteri portföyü sayesinde tedarikçilerine yüksek miktarlarda müşteri desteği sağlamaktadır.

Referans Müşteri: Türkiye’nin önde gelen firmalarına yemek hizmeti veren TBS Kurumsal, tedarikçilerine bu büyük markalarla çalışma şansı vermekte, böylece onlara bir anlamda reklam yapma şansı vermektedir.

Sabit Maliyetlerin Düşmesi: TBS Kurumsal’ın kendilerine yönlendirdiği yüksek sayıda müşteriler iye birlikte firmalar tesis giderleri ve benzeri sabit giderlerini düşürme şansına sahip olmaktadır.

Ödeme Avantajı: TBS Kurumsal güçlü finansal yapısı sayesinde, tedarikçilerine anlaşma yaptığı vadelerde ödeme avantajı alma şansı vermektedir.

Akaryakıt İndirim Desteği: TBS Kurumsal sektörün önde gelen firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde tedarikçilerine aylık akaryakıt harcamaları doğrultusunda özel indirimler sağlamaktadır.

Toptan Gıda : TBS Kurumsal, sektörün önde gelen toptan gıda firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde tedarikçilerine hammadde temini konusunda özel indirimler sağlamaktadır.

Yemek Sayısı Siparişi ve Takibi: TBS Kurumsal tedarikçileri kendileri için özel olarak hazırlanan MenuCard programı sayesinde müşterilerinden yemek siparişlerini alabilmekte ve ay sonunda müşterilerine kaç kişilik yemek hizmeti verdiğini görebilmektedir.

whatsapp
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara